نمايشگاه كارهاي شخصي و عمومي

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

Re: نمايشگاه كارهاي شخصي و عمومي

پستتوسط taxidermist » شنبه 17 مهر 1395, 9:22 am

mohammadfaragi نوشته شده:دوستان می پسندید عکس های بعدی را تا چند روز دیگر می فرستم
تصویر

دوست عزیز ،بنده مدت خیلی زیادی توی گروه فعال نبودم و به دعوت یکی از عزیزان امدم و دیدم که پست تاکسیدرمی بالاخره تکانی خورد و این به لطف شما بود.
برای بنده که بیست وسه سال عمرم رو به مطالعه ،ترجمه و یادگیری علم و هنر تاکسیدرمی گذروندم یک سری اولویتهایی وجود داره که خدمت شما عرض میکنم و بعد نظر خودم رو خواهم گفت! این چیزی که من میبینم پوستی کنده شده و پر شده است،یعنی مراحل اماده سازی را نمیدانم ،لطف کنید بگویید مراحل ساخت این نمونه چجور بوده و چه کارهایی انجام داده اید؟ در این جمع دوستان هنرمند زیادی حضور دارند که پس از اینکه پاسخ حقیر را فرمودید ،منتظر نظرات ارزشمند این دوستان خواهیم بود.
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

تاکسیدرمی
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » شنبه 17 مهر 1395, 10:47 am

به به داش بابک گل ...................خیلی خوش اومدید........من حداقل هر از گاهی سری به سایت میزنم و پست دوستان رو میخونم .......سر رشته ای در زمینه ی تفنگ ندارم ....پس فقط مطالب دوستان رو لایک میزنم و از اونا استفاده میکنم
توی قسمت تاکسیدرمی هم به دلایل مشخص کسی پستی نمیزاره .....در نتیجه من شدم فقط بیننده ی سایت و حرفی برای گفتن ندارم
حالا شما که چند تا پرنده توی دستو بالتون هست ......عکس بزارید تا ما هم استفاده کنیم .....
موفق باشید
http://www.taxidermy-esfahan.blogfa.com

هر قدر به طبیعت نزدیک شوی .زندگی شایسته تری خواهی داشت........(نیما یوشیج)

نمایه کاربر
شیفته طبیعت

پستتوسط شیفته طبیعت » سه شنبه 27 مهر 1395, 2:51 pm

سلام بر اساتید فن تاکسیدرمی آقا بابک و آقا محمد عزیز
خوشحالم که بالاخره بعد از مدتها از حال شما با خبر شدیم. چند وقت قبل یک شب که در باغ برای فراری دادن گرازها حضور داشتم یک افعی بزرگ دیدم. این افعی معمولا در اطراف باغ ما پرسه می زند. دلم نیامد انرا بکشم ولی با توجه به خطر شدیدی که برای ما داشت در شرایطی و در حالیکه حتی کسی نبود چراغ قوه را نگه دارد موفق به گرفتن ان با وسیله مارگیریم شدم. وقتی با دندان های نیش بیش از یک سانتیمتریش به چوب گاز می زد بیشتر ترسیدم. بالاخره آنرا به دامنه کوه بردم و رها کردم. شانس آورد که افکار شیطانی آن لحظه به ذهنم نرسید :ymdevil: وگرنه الان یک پوست مار قشنگ و پهن داشتم چون قطر مار بیشتر از مچ دستم بود. خواستم ببینم برای فراوری پوست خزنده و تبدیل ان به چرم روشی ساده که در خانه هم بتوانم انجام بدهم بلدید؟ چون متاسفانه باغدار ها بر خلاف ما به خاطر ترس از مار گاهی انها را می کشند و از بین می برند و اگر روشی بلد باشم که پوست انها را فراوری کنم لااقل از هدر رفتن انها جلوگیری کنم.
موفق باشید @};-

تاکسیدرمی
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » سه شنبه 27 مهر 1395, 3:43 pm

سلام.....آقا ارادت
والا من خودم تا به حال مار تاکسیدرمی نکردم .....ولی فکر کنم همون پودر براکس که برای پرنده استفاده میشه برای مار هم جواب بده ......یعنی بعد از پوست کنی چربی پوست کاملا گرفته بشه .....که توی چربی گیر هم پودر براکس میتونه کارگشا باشه ......بعد از چربی گیری پوستو بشورید و یک مقدار پودر برکس روی اون بپاشید .....گمون نکنم دیگه براش مشکلی پیش بیاد.......این برای زمانی هست که بدن اونو ساختید و میخواهید اونو تاکسیدرمی کنید
حالا شاید اگه به اون روغن دباغی بزنید اونو به حالت نرم نگه داره
یا علی

نمایه کاربر
شیفته طبیعت

پستتوسط شیفته طبیعت » سه شنبه 27 مهر 1395, 6:40 pm

سلام
تشکر از راهنمایی شما.
موفق باشید

mohammadfaragi

پستتوسط mohammadfaragi » چهار شنبه 5 آبان 1395, 5:05 pm

با سلام
ابتدا گوشتش رو از پوستش جدا کردم وبعد پوستشو خوب شستم و به پوستش نمک مالیدم و چشم ها زبان ومغز شو در اوردم یه دو سه ساعتی ماند و بعد دوباره شستم و بعد با سشوار خوب خشکش کردم و بعد سیم کشی و به پوستش نمک مالیدم و با پنبه پرش کردم و دوختم پودر براکس نتونستم پیدا کنم نمک جایگزینش کردم

تاکسیدرمی
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » یک شنبه 9 آبان 1395, 5:33 am

با سلام خدمت دوستان

ساخت مجسمه ی حیوانات آفریقایی در سایز واقعی

تصویر

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » پنج شنبه 13 آبان 1395, 5:23 am

محمد عزیز ،دسخوش رفیق ،هر چند که من و شما همیشه از حال هم با خبریم و چیز جدیدی برای ارائه نداریم اما باز دیدن این مجسمه ها حال ادم. خوب میکنه

اینم یه ماهی با سر مصنوعی ،چشم هم دست ساز خودمه و از پلکسی ساخته شده و ...
تصویر

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » پنج شنبه 13 آبان 1395, 5:27 am

mohammadfaragi نوشته شده:با سلام
ابتدا گوشتش رو از پوستش جدا کردم وبعد پوستشو خوب شستم و به پوستش نمک مالیدم و چشم ها زبان ومغز شو در اوردم یه دو سه ساعتی ماند و بعد دوباره شستم و بعد با سشوار خوب خشکش کردم و بعد سیم کشی و به پوستش نمک مالیدم و با پنبه پرش کردم و دوختم پودر براکس نتونستم پیدا کنم نمک جایگزینش کردم

بسیار خب،انشالله یه وقت در مورد وقت میزاریم و روی کار شما بحث میکنیم از محمد عزیز و سایر عزیزان میخوام نظر بدن/

تاکسیدرمی
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » یک شنبه 16 آبان 1395, 2:01 pm

تصویر

تصویر
...

بازگشت به “taxidermy”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان