معرفي اعضا

kamandar
محل اقامت: کرج

Re: معرفي اعضا

پستتوسط kamandar » شنبه 6 آذر 1395, 8:31 pm

سلام به همه دوستان شکاربان من نوید بچه کرج 2/3 سالی عضو ولی چون سلاح نداشتم خودم معرفی نکردم هر چی سعی کردم سلاح تهیه کنم نشد اخر سر یجور دیگه تهیه کردم تو این مدت تقریبا تمام مطالب خوندم خیلی چیز یاد گرفتم مخصوصا از اقا مسعود علاقه هم مثل باقی شکار تیر اندازی طبیعت گردی و ماهی گیری مخصوصا کپور از لحاظ تیر اندازی از بچگی بادی داشتم این چند سال اخر که دیانا 52 از لحاظ شکار اگه بشه اسم گذاشت شکار یه کوچولو پرنده زدم با یکی دو تا از دوستا یه دور تو طبیعت زدم جدا از تیر اندازی با تفنگ یه کوچولو تو کمان (ریکرو ) تجربه دارم که این چند ساله جدا بودم ازش خلاصه اینکه امیدوارم کنار شماها چند تا چیز یاد بگیرم چند تا دوست و همراه خوب پیدا کنم.

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
محل اقامت: لس آنجلس, كاليفرنيا
تماس:

پستتوسط Omid » یک شنبه 7 آذر 1395, 11:58 pm

سلام، به فروم خوش آمديد. خوب ميشه كه در تاپيك تيرندازى با كمان پست بزاريد و تاپيك رو دوباره فعال كنيد.

--shooter--

پستتوسط --shooter-- » سه شنبه 9 آذر 1395, 4:34 pm

دورود بر شما
خیلی خوش اومدین. ماهم منتظر شنیدن تجربیاتتون هستیم بویژه در شکار با کمان.
هخامنشیان شكار را مناسب ترین مكتب برای تعلیم و تربیت و آموزگار حقیقی فنون جنگ، سحرخیزی، بردباری،
تحمل سختی ها، آموختن نظم و ترتیب به كودكان و نوجوانان می دانستند و فرزندانشان را از كودكی در این مكتب می پروراندند.

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
تماس:

پستتوسط Omid » دو شنبه 15 بهمن 1397, 5:22 pm

tanhaeim1 نوشته شده:سلام خدمت عزیزان بالاخره بعد چند سال پیگیری مطالب فروم امشب تونستم عضو بشم

سلام، به فروم خوش آمديد.

خوب ميشه در اين تاپيك خودتون رو معرفى كنيد و برامون بنويسيد كه به چه نوع شكار يا چه مدل ورزش تيرندازى علاقه داريد. تا حالا چه تجربيياتى داشتيد. تفنگ يا كمان مورد علاقه شما چى هست و از اين قبيل.

سلامت باشيد،
اميد

tanhaeim1
محل اقامت: چناران خراسان رضوی

پستتوسط tanhaeim1 » چهار شنبه 17 بهمن 1397, 12:46 am

سلام جناب جهرمی
مهدی تنهائی هستم یک ساچمه زن نخجیر1 ویک نخجیر3 270 دارم شکار کبک و گراز رو دوست دارم شش ساله ساچمه زن دارم و 270 هم جدیدا گرفتم.به کوه پیمایی هم علاقه دارم

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
تماس:

پستتوسط Omid » جمعه 19 بهمن 1397, 3:07 pm

سلام،

مجددا به به فروم خوش آمديد. تفنگ 270 كاليبر بسيار خوبى هست و مباركتون باشه. با سر گلوله خوب 130 گرين شما ميتونيد همه جور شكار كوهستانى با اين تفنگ شكار كنيد. دربين هم روى تفنگ نصب كرديد؟ اگه كرديد چه مدل و با چه مشخصاتى هست؟ اگه ميشه عكس تفنگ هاتون رو در فروم پست كنيد ما هم ببينيم.

نمایه کاربر
amin
Site Admin
محل اقامت: اهواز

پستتوسط amin » یک شنبه 21 بهمن 1397, 6:25 am

tanhaeim1 نوشته شده:سلام جناب جهرمی
مهدی تنهائی هستم یک ساچمه زن نخجیر1 ویک نخجیر3 270 دارم شکار کبک و گراز رو دوست دارم شش ساله ساچمه زن دارم و 270 هم جدیدا گرفتم.به کوه پیمایی هم علاقه دارم

سلام بسیار خوش اومدید
از عکسها و خاطرات شکارتون ما رو بهره مند کنید
او را خود التفات نبودي به صيدمن
............................ من خويشتن اسير كمند نظر شدم

بازگشت به “عمومي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان