هزینه های سایت

نمایه کاربر
shekari
حامی سایت
محل اقامت: lorestan
تماس:

Re: هزینه های سایت

پستتوسط shekari » جمعه 23 آذر 1397, 9:32 am

سلام
من هم با پیشنهاد امیدخان موافق هستم. با بستن مطالب بروی کاربران عمومی تشویقشون میکنیم برای مشارکت بیشتر.
خیلی از انجمن ها این کار رو می کنن.
صد انداختي تير و هر صد خطاست / اگر هوشمندي يك انداز و راست

http://remele.blogfa.com

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
محل اقامت: لس آنجلس, كاليفرنيا
تماس:

پستتوسط Omid » جمعه 23 آذر 1397, 3:30 pm

اگر همه - از جمله شيخ اكبر امين السلطان - موافقند، همين كار رو ميكنيم. در اين پروسه يه سرى تقييرات ديگه هم بديم بد نيست:

نرم افزار فروم رو رى-ست كنيم تا همه با ID جديد (اسم كوچك يا اسم فاميل يا هردو) عضو بشن، عضو مخفى و ناشناس و ... هم نميخوايم.

يه صفحه فروم مثلا صفحه عمومى باز باشه تا همه بتونن ببينن. بقيه صفحات فقط براى اعضا

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
تماس:

پستتوسط Omid » چهار شنبه 5 دی 1397, 7:31 pm

سلام ،

دوستان عزيز آقايان شيفته طبيعت ، جناب آتشى، امين جان و بقيه دوستان ، لطفا بيياين راجع به فروم و ادامه كار اون نظرتون رو اعلام كنيد. چه كار كنيم كه فروم فعال بشه؟ فروم را براى عموم ببندييم؟ حاضريد به فروم كمك مالى كنيد؟ آيا دوستان ديگه حاضرند براى عزوييت در فروم پول بدند؟ چه مقدار حق عضويت مناسب هست؟

نمایه کاربر
amin
Site Admin
محل اقامت: اهواز

پستتوسط amin » شنبه 6 بهمن 1397, 7:06 am

Omid نوشته شده:سلام به دوستان،

من هم حاضرم كمك كنم ولى به نظرم بهتره يه فكر اساسى تر بكنيم. اين سايت الان همنجور چند سال هست كه با كمك مالى سه چار نفر داره به زندگى ادامه ميده و هيچ تغييرى در نحوه مشاركت كاربران بوجود نيومده. به گففته آقا فريد سايت به طور متوسط 1500 نفر يا بيشتر در روز بازديد كننده داره. ولى چرا به طور متوسط دو نفر در روز اينجا پست نميزارن؟ من خودم يك پست يا دو تا پست هر از دو روز اينجا ميزارم (ميشه متوسط يك پست در روز تقريبا) ، بقيه دوستان مثل آقاى شكارى و اقاى شيفته طبيعت هم هر از چند روز يه پست ميزارن. اين ميشه كل پست هاى اين فروم، اونوقت هزار تا بازديد كننده مييان ميخونن و هيچ فعالييتى نميكنن؟ چرا؟

از نظر من به اين دلايل:

- وجود شبكه هاى اجتماعى مزخرف و انواع و جوك و سرگمى روى تلفن موبايل كل وقت مردم رو گرفته
-مردم عادت كردن به چيز مجانى و تنبلى (حد اكثر لايك بزنن، نوشتن مطلب مال آدم هاى امل و اقب افتاده هست، نه افراد للاكچرى!)
-خريت ما چند نفر كه پول و هزينه اين سايت رو ميديم و توش مطلب ميزاريم تا بقيه بييان مجانى استفاده كنن بعد بران عين همون مطلب رو يه جاى ديگه كپى پيست كنن و پز بدن!!

به نظر من بايد سايت رو براى بازديد عموم ببنديم و فقط اعضا بتونن مطالب رو بخونن و اعضا هم بايد با اسم وقعى و تاييد شده عضو بشن و براى عضوييت بول بدن. يه مقدار كم، ولى مجانى نباشه. (هر چيز مجانى خوار و بى مقدار ميشه. به هيچ كس حتى برادر خودتون هم نصيحت مجانى نكنيين)

سلام مجدد و مکرر
بنده هم متاسفانه موافق که چه عرض کنم مجبورذم به این کار.. چون هزینه بالا رفته و به فرمایش شما همین 4/5 نفریم که داریم بار مالی سایت رو میکشیم
نظرم به عضو گیری پولی هست
در حد سالی 30.000 تومن مثلا.. که پولی هم نمیشه برای سال
و سعی کنیم که بچرخونیمک دیگه کمی
خ ب س ش گرفتاری زیاده.. اداره و باشگاه و هیئت و مسابقات و زن و بچه دیگه مجالی برای این داستان نمیذاره
یه چیز دیگه
میتونیم تور برگذار کنیم.. هر فصلی یه استان. به هزینه خود اشخاص و دردسر میزبان و ته مونده ش برای هزینه سایت.
او را خود التفات نبودي به صيدمن
............................ من خويشتن اسير كمند نظر شدم

نمایه کاربر
amin
Site Admin
محل اقامت: اهواز

پستتوسط amin » دو شنبه 8 بهمن 1397, 7:21 am

سلام علیکم روز و روزگار خوش.
دوستان اگر کسی هست که مایل به مشارکت توی پرداخت هزینه سایت باشه اعلام کنه وقتی برامون نمونده
وگرنه هم که چه میشه کرد!
او را خود التفات نبودي به صيدمن
............................ من خويشتن اسير كمند نظر شدم

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
تماس:

پستتوسط Omid » سه شنبه 9 بهمن 1397, 1:46 am

سلام،

من حاضرم ولى بايد از طريق بهرنگ اين كار رو انجام بدم و ايشون رو هم هنوز گير نياوردم صحبت كنيم. امروز هم دو باره زنگ زدم ولى در دسترس نبود.

كلا ولى بايد يه فكر اساسى بگنيم و سايت بايد پولى بشه و براى عموم بسته. فقط يه تاپيك عمومى مثل نوشتنى ها و خواندنى ها يا گفتگو بايد براى عموم قابل خوندن باشه..

كسى ديگه قير از ما دو سه نفر حاضر به كمك شده؟ بقيه كجا هستن؟ اينستاگرام؟

tanhaeim1
محل اقامت: چناران خراسان رضوی

پستتوسط tanhaeim1 » دو شنبه 15 بهمن 1397, 12:03 am

سلام خدمت عزیزان بالاخره بعد چند سال پیگیری مطالب فروم امشب تونستم عضو بشم

نمایه کاربر
farid
عمله بدبخت
محل اقامت: همینجا!

پستتوسط farid » سه شنبه 23 بهمن 1397, 6:50 am

دوستان عزیز
آخرین مهلت برای سایت تا آخر بهمن هست
لطفا اگه توان دارید اعلام کنید که از دستمون نره

نمایه کاربر
Omid
حامی سایت
تماس:

پستتوسط Omid » یک شنبه 28 بهمن 1397, 5:16 pm

دوستان عزيز و كاربران خاموش

ضمن تشكر از مشاركت شكوهمند شما در اين فروم كه به افزايش سطح معلومات من در زمينه شكار و تيرندازى منجر شد و هزاران پست مفيد و پربار كه در اين فروم گزاشتيد و نقد و بر رسى هاى دقيق و علمى كه از تمام سلاح هاى شكارى كرديد و همچنين تجربييات مفيد و سودمندى كه از ريلودينگ و نمايش گاه ها و ساير مقولات در اختيار اينجانب گزاشتيد، بدين وسيله از همه شما تشكر كرده و اگر فروم تعطيل شد روز هاى خوبى را براى شما و خانواده محترمتان آرزو مندم. :D :D :-?? :-?? :^o :^o :^o

اميد

بازگشت به “عمومي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان