انواع كمان

شكاري و ورزشي
amir archer

خرید کمان

پستتوسط amir archer » دو شنبه 8 آبان 1391, 3:53 pm

سلام دوستان کسی هست که بهم یک کمان نسباتا مناسب هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت معرفی کنه که برای شکار و ورزش مناسب باشه
راستی قابل توجه آقا مسعود من اون کمان کربنی دست سازتو ساختم ولی برای تهیه زه و تیرش مشکل دارم میشه کمک کنید لطفا؟

vm68

Re: خرید کمان

پستتوسط vm68 » دو شنبه 8 آبان 1391, 4:28 pm

amir archer نوشته شده:سلام دوستان کسی هست که بهم یک کمان نسباتا مناسب هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت معرفی کنه که برای شکار و ورزش مناسب باشه
راستی قابل توجه آقا مسعود من اون کمان کربنی دست سازتو ساختم ولی برای تهیه زه و تیرش مشکل دارم میشه کمک کنید لطفا؟

سلام
یکی از اقوام من توی همین کاره اخرای تابستون یک کمانPSE مدلStinger 3G داشت با تمام وسایل اما سایتش شکاری بود(برای مسابقه اسکوپ مسابقاتی احتیاج دارید) البته غیر از این کمان هم هر کمانی خواستی می تونه برات جور کنه
اگر دوست داشتی معرفیت کنم برو پیشش غیر از کمان برات زه و تیر هم داره
شاد باشید

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

Re: انواع كمان

پستتوسط taxidermist » دو شنبه 8 آبان 1391, 9:42 pm

vm68
حالا مرسی که معرفی کردید اما تو بازار تهران مسعود خودش یلیه واسه خودش و قطعا میتونه کمک کنه!!!مسعود جان قابلی نداشت!!! :x ;)
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

vm68

پستتوسط vm68 » سه شنبه 9 آبان 1391, 4:46 am

taxidermist نوشته شده:vm68
حالا مرسی که معرفی کردید اما تو بازار تهران مسعود خودش یلیه واسه خودش و قطعا میتونه کمک کنه!!!مسعود جان قابلی نداشت!!! :x ;)

سلام
تو از کجای حرف من نتیجه گرفتی که مسعود نمی تونه کمک کنه :-?? :)) این بنده خدا کمک می خواست ما هم سعی کردیم کمک کنیم فقط همین در ضمن شما چکاره مسعود هستی؟ =)) =))
بابک جان شوخی بود ها شما سرور مایی

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

پستتوسط taxidermist » سه شنبه 9 آبان 1391, 5:10 am

من همينجوري خواستم بگم منم هستم!!!ها ،چيه؟؟ :D :)) ;)
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

نمایه کاربر
bowman

پستتوسط bowman » سه شنبه 9 آبان 1391, 5:38 am

amir archer نوشته شده:سلام دوستان کسی هست که بهم یک کمان نسباتا مناسب هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت معرفی کنه که برای شکار و ورزش مناسب باشه

سلام
آقا امیر برای زه ساختن شما میتونید از ریسمون بنایی نازک استفاده کنید که اون رو باید چندذ لا کنید و بعد نخ پیچ کنید اگر بلد نیستید بگید که من به عنوان یک پست توی سایت قرار بدم
تیر هم اکثر فروشگاه های لوازم ورزشی و شکاری دارند و بهترینش کربن هست چون سرعت بیشتری داره
برای خرید کمان هم اول از همه باید بگید که به چه کمانی علاقه دارید مثلا ریکرو یا مغولی یا کامپاند
و بعدش هم اینکه چقدر میخواهید هزینه کنید
مسلما برای شکار بیشتر کامپاند استفاده میشه که هاردکم باشه
بعد از اینکه تصمیم گرفتی واقعا من شما را میفرستم پیش وارد کننده این محصولات از آمریکا و کره که خودشون داور مسابقات بین المللی هم هستند و مربی کمانداری پارالمپیک
اونجا خیلی راحت میتونی بهترین و ارزونترین تجهیزات رو بخری
اما.....
خرید کمان یه چیزی تومایه های خرید تفنگ بادی هست ازچه نظر؟
شما هرکمانی را بخری یکی قویترش هست چه از پونداژ و چه از سرعت و چه از قدرت و چه از سبکی وووو
لذا توصیه اکید من به شما اینه که قبل از هرچیز تصمیم قاطع بگیرید و بعد هزینه کنید
مسلما هرچه بیشتر هزینه کنید جنس بهتر خواهید گرفت اما نه فقط اینطوری
برفرض مثال شما میتونید هویت بخرید اما اگر پول شما کفاف نداد میتونید پی اس ای بخرید بازهم اگر کفاف نداد بییر بخرید بازهم اگر کفاف نداد براونینگ بخرید و الی آخر و مسلما توی اینها کیفیت و قدرت و سرعت نزولی میشه
نکته دیگه اینکه شما باید کمان 50 تا 60 تهیه کنید که هم برای شکار خوب باشه و بتونید پروانه شکار بگیرید باهاش برای شکار بزرگ مثل گلوله زنی و قرعه کشیتون هم با همون گلوله زنیها خواهد بود مثل یک تفنگ دقیقا و هم اینکه بتونید با اون تمرین کنید
خوب این مستلزم این هست که شما همچنان که دارید پسنداز میکنید برای خرید یک کمان همواره در کنار اون به تمرین بپردازید تا تاندونهای شما و ماهیچه های پشت کتف شما آماده و قوی جهت کشیدن کمان 50 پوند باشد در غیر این صورت یک سال هم که بکشید نمی تونید کمان 50 پوند را 10 بار پشت سر هم بکشید و اینو بدون شوخی و جدی میگم چون درنهایت به خودتون آسیب خواهید رسوند
کامانهای چهار خم یا ریکرو هم قیمتشون تقریبا نصف کمانهای کامپاند هست و مسلما تجهیزاتشون هم کمتر و ارزانتر هستند و برای شما کره ای هاش بهتره مثل کاپ که اونها هم جنس بهتری دارند ولی برای کشیدن 50 تا 60 پوند باید خیلی تمرین کنید لذا توصیه میکنم تا پایین اومدن دلار و همچنین پسنداز خوب با همون کربنی تمرین کنید و به موقعش بفرمائید معرفی کنم یا نهایتا با شما بیام و براتون یکی بخریم و تجهیز و تیون کنیم
بابک جان داداش تو که توی قلب منی ارادت کامل دارم من به شما
موفق باشید
مسعود
يك شكارچي یا انسان طبيعت گرد بايد بتونه وسايل و ابزارهاي لازمش رو خودش بسازه تصویر
http://masuodp2000.aminus3.com
http://www.mahigiran.com

vm68

پستتوسط vm68 » سه شنبه 9 آبان 1391, 6:00 am

bowman نوشته شده:بعد از اینکه تصمیم گرفتی واقعا من شما را میفرستم پیش وارد کننده این محصولات از آمریکا و کره که خودشون داور مسابقات بین المللی هم هستند و مربی کمانداری پارالمپیک
اونجا خیلی راحت میتونی بهترین و ارزونترین تجهیزات رو بخری
مسعود

اقا مسعود این وارد کننده کیه؟ :-\ البته ببخشید فضولی می کنم ولی کلن کنجکاو شدم(شاید هم فضول :D )

نمایه کاربر
bowman

پستتوسط bowman » سه شنبه 9 آبان 1391, 6:58 am

آقای کهتری
يك شكارچي یا انسان طبيعت گرد بايد بتونه وسايل و ابزارهاي لازمش رو خودش بسازه تصویر

نمایه کاربر
amin
Site Admin
محل اقامت: اهواز

پستتوسط amin » سه شنبه 9 آبان 1391, 9:13 am

سلام .مسعود 5 تا تير ميخوام + آرم گارد+ اون بيلبيلكي كه روي بدنه كمان ميچسبه براي نگهداشتن تير .. همون پلاستيكيه.. ميخوام كاپ رو از كمد درارم و راه بندازم.
ببينم وقت ميكنم. هوا خوب شده آدم رو به شعف واميداره براي كارهاي جديد.. فقط اينجا رفيق پايه كم دارم
او را خود التفات نبودي به صيدمن
............................ من خويشتن اسير كمند نظر شدم

نمایه کاربر
bowman

پستتوسط bowman » سه شنبه 9 آبان 1391, 10:30 am

sسلام
در خدمتم
اونها قیمتی ندارند ولی تیرها چرا
ببین در چه حدود قیمت تیر میخوای؟ و چه جنسی؟ و برای تراینینگ یا تارگت؟
موفق باشی
مسعود

بازگشت به “كمان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان