ابزار ها و مواد مورد نياز

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

Re: ابزار ها و مواد مورد نياز

پستتوسط taxidermist » دو شنبه 8 آبان 1391, 8:45 pm

سلام شب خوش،ببخشید ما داریم درس پس میدیم.
نیازی نیست فقط محکم کاریه!میشه فالب ساخته شده را داخل ماسه گذاشت و ترکیب رو داخلش ریخت تا شکلش عوض نشه،چون سیلیکون نرم هستش و ما نمی خواهیم دوباره سیلیکونه سخت بزنیم تا قالب دفرمه نشه،اینو با رنگ قاطی می کنیم که یه ترکیب سفتی به ما بده!ببینید بزارید اینجوری بگم؛خوب ترکیب اسید کبالت رزین میتونه قالب نرم سیلیکونی رو تغییر شکل بده،برای جلوگیری از این تغییر شکل باید سفتش بکنیم این یک روشه!!!من اجازه میخوام از یه سری عکس استفاده کنم.الان باید بگردم تا عکس ها رو براتون پیدا کنم،لطفا کمی منتظر بمانید.
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

پراو

پستتوسط پراو » سه شنبه 20 فروردین 1392, 5:39 pm

با درود خدمت بابک عزیز میخواستم سوالی در مورد ماهی اللخصوص ناحیه سر وابشش ماهی داشته باشم اگه برات ممکنه برام توضیح بده :ymblushing:

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » سه شنبه 20 فروردین 1392, 6:12 pm

شورش جان

چشم حتما ،اگر بخواهیم داخل سر رو خالی کنیم و ابشش ها دیده نشه که خیلی ساده از گچ داخل سر استفاده می کنیم و اگر نه باید این ابشش ها رو مهار بکنیم که باید بهم وقت بدی تا برات توضیح بدم....ماهی خیلی ساده است.

نمایه کاربر
AlborzHunter
مدیر انجمن
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط AlborzHunter » یک شنبه 25 فروردین 1392, 4:24 am

سلام

.... اين يه محصول جديده فكر كنم به درد برو بچ تاكسيدرميست بخوره :p

تصویر

خمیر دوقلوی جلاسنج بیشترین طرفداران خود را در میان مدل سازان, ماکت سازان, ترمیم کنندگان مجسمه و ظروف عتیقه, صنعتگران و ... دارد, و همچنین در منزل برای انواع مصارف از جمله آب بندی حمام و دستشویی, پرکردن منافذ و شکافها, موارد ترمیمی, گل سازی و... مورد استفاده قرار میگیرد, علاوه بر آن با توجه به خصوصیات منحصربفرد خمیردوقلو, قادر خواهید بود با استفاده از ذهن خلاق خود موارد استفاده جدید, جالب, و حتی هیجان انگیز و سرگرم کننده ای برای خمیر دوقلوی جلاسنج پیدا کنید.
از جمله دلایل محبوبیت خمیر دوقلوی جلاسنج میتوان راحتی استفاده, انعطاف پذیری, شکل پذیری عالی, سختی و دوام صد ساله پس از خشک شدن, قابلیتهای سنباده خوری و برش, خاصیت رنگ پذیری و کیفیت بالا را نام برد.
هرگز شكار خشنودم نكرد. در شكار بود كه ارگانيسم طبيعت را بي پرده ديدم.
http://www.alborzhunting.blogfa.com/

تصویر

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » یک شنبه 25 فروردین 1392, 8:35 am

کاملا همینطوره ،جالبه قبل اینکه شما این پست رو بذارید من دیروز رفتم تمام فروشگاهها رو گشتم پیدا نکردم و دیشب سایت جلاسنج رو نگاه کردم دیدم که نمایندگی ها کجا هستن و متاسفانه توی شهر ما هیچ نمایندگی نداره .بازم تو رو میخوام زحمت بدم و ....این ماده همون epoxy sculpt هست که یه عمر منتظر ظهورشیم.

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 11:24 am

من مدتها بود دنبال این وسیله می گشتم و ناامید شده بودم تا اینکه امروز با عصبانیت تمام بعد اداره از ورق گالوانیزه کلفت خودم یکی برای خودم ساختم!! فکر کنم کالیپر یا همچین چیزی میگن ،اگه اشتباه می کنم بگید××
تصویر

نمایه کاربر
elisa radshild
محل اقامت: شیراز
تماس:

پستتوسط elisa radshild » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 3:58 pm

ببخشید کاربرد این وسیله چیه؟

sadra9496
محل اقامت: کرج

پستتوسط sadra9496 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 5:55 pm

دوست عزیز چرا پیدا نکردی.خوب میپرسیدی بالاخره یکی میدونست.این وسیله ضخامت سنج هست که بتونه ضخامت دیواره یک سری اشکال حجیم مثل کوزه و کاسه رو بسنجه.یکی از موارد استفادش تو تار سازی هست
آدرس بهت میدم برو هر سایزی خواستی بگیر
حسن آباد-پاساژ نظام.طبقه دوم.فروشگاه باکو نماینده سندویک آلمان.

نمایه کاربر
taxidermist
تماس:

پستتوسط taxidermist » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 7:24 pm

صدرا جان فدای تو میخوام چیکار کنم ،من برای سنجش نمیخوام،سنجش اگر بخوام همین کولیس بسه ،من یه چیز مقایسه ای میخواستم که همین کار منو راه میندازه ،تازه من شما رو یکسال هم نیست میشناسم ،اینجا هم تارساز ها کسی همچین وسیله ای نداره ،چون خونه ی ما مهد ساز و موسیقی هست و برادرم که تار و سه تار یاد میده و دایم با این بنده خداها مراوده داره،منم واسه قنداق سازی زیاد رفتم پیش اینها همچین وسیله ای نداشتن،من از 10 سال قبل به فکر این وسیله بودم ،اما امروز ظرف 10 دقیقه درستش کردم!! ;) مسعود کار جالبی میکنه که بابت هر چیزی پول نمیده ،وقتی میشه ساخت چرا بخریم ؟من دنیایی از ایزار دارم که میشد نداشته باشم و با خلاقیت بسازمشون !!! به هر حال خوشحالم که حالا واسه ساخت بدن پرنده میتونم سریعتر و دقیق تر عمل کنم/الان دیدم قیمتش حدود 9 دلاره که با احتساب دلار 3800 تومنی میشه .....اوه کی بره این همه راه رو ...من همینجوری بدون تصویر ساختمش اینم فابریکش!!!
تصویر
والتر 40 پاسخ شما رو اقا صدرا دادن! :)

مهدی کشاورز

پستتوسط مهدی کشاورز » جمعه 21 تیر 1392, 11:02 am

دوستان عزیز خواهشمندیم مطالب بیشتری در باب ابزار و امکانات بنویسید. دعاگویتان هستیم.

بازگشت به “taxidermy”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان