نمايشگاه كارهاي شخصي و عمومي

تاکسیدرمی
محل اقامت: اصفهان
تماس:

Re: نمايشگاه كارهاي شخصي و عمومي

پستتوسط تاکسیدرمی » جمعه 3 مرداد 1393, 4:48 pm

به به داش بابک ......حاجی دیر به دیر سر میزنی ;)

اتفاقا تیهوی عقبی ساچمه به گردنش خرده بود و گردن کاملا قطع شده بود .....منظورم خود گردنه ......و توی پوستش دو تا سوراخ بزرگ ایجاد شده بود
ولی تیهوی جلویی تقریبا سالم بود .......خودم زیاد راضی نیستم .مخصوصا توی چشم گذاری مشکل دارم
ی کبک درست کردم در حال خوندن ......فکر کنم بهترین کار کبکم باشه .....بعد از اپکسی دور چشم عکسشو میزارم

یا علی
http://www.taxidermy-esfahan.blogfa.com

هر قدر به طبیعت نزدیک شوی .زندگی شایسته تری خواهی داشت........(نیما یوشیج)

تاکسیدرمی
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » یک شنبه 5 مرداد 1393, 5:08 pm

سلام
طاعات قبول

اینم چند تا از کارهای جدید ..........امیدوارم خوشتون بیاد :ymhug:
اگه نظر بدید که چه بهتر.....مخصوصا بابک که سرش شلوغه ولی کارش همچنان درسسسسست

اما ی توضیحی بدم راجع به کارها........کبک اولی از کبکهای خودم بود که چون مادش فرار کرد به این حالت در اومده ......پر خوبی نداشت مخصوصا زیر شکم و اون طرفش که شما نمیبینید

کبک بعدی یک کبک ماده هست و طرف خودش دوست داشت که حالت پرواز داشته باشه

کبک سومی هم خیلی تمییز بود و هم رنگ فوق العاده ای داره ........ کم رنگه
یا علی

تصویر
تصویر

تصویر
تصویر

تصویر

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

پستتوسط taxidermist » دو شنبه 6 مرداد 1393, 2:33 am

دستت درد نکنه محمد جان،دیدم کارهاتو قشنگن،واقعا میگم.انشاله تلفنی حرف میزنیم،ایرادی که من بتونم ببینم زیاد نیست،اونم خیلی جزیی.موفق باشی
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

kian

پستتوسط kian » دو شنبه 6 مرداد 1393, 5:12 am

سلام به همه دوستان. سلام براستاد محمد. آقا خیلی عالیه. تبریک. فقط یه ذره سر کبک سومی رو بالاتر میدادی جالب تر بود. ولی واقعا دمت گرم :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

نمایه کاربر
JAEGER

پستتوسط JAEGER » دو شنبه 6 مرداد 1393, 7:56 am

سلام جناب تاکسیدرمی عزیز واقعا کاراتون عالیه.... @};-
مخصوصا کبک 3ومی
کاشکی یکی مثل شما تهران بود تا اگر پرنده ای بود مزاحمتون میشدیم در هر صورت موفق و پیروز باشید

falconry98
محل اقامت: ilam.tehran
تماس:

پستتوسط falconry98 » دو شنبه 6 مرداد 1393, 11:04 am

محمد جان بسیار زیبا وبا شکو .من آنقدر لذت بردم وانرژی مثبت گرفتم که صبح تا چند دقیقه پیش یک کبک را کار کردم اما متأسفانه خراب...خدا وکیلی به عشق کار تو صبح کار کردم ‏!همه روز به روز پیشرفت اما من پسرفت!!‏!موفق باشید میثم

تاکسیدرمی
تماس:

پستتوسط تاکسیدرمی » دو شنبه 6 مرداد 1393, 3:13 pm

سلام
ممنون از لطف دوستان

میثم جان هیچ وقت یک پرنده رو یک روز درست نکن ......پدر آدم در میاد.البته من توی عکس دیدم یارو چند تا پرنده رو با هم کار میکنه

ببین مثلا همین کبکه در سه مرحله ساخته شده ......روز اول فقط اونو پوست کندم و یک بدن از روی بدن اصلی میسازم.....البته باید فرم و حالتی که میخوای به پرنده بدی رو اول انتخاب کنی که چجوری میخواد وایسته ....توی این مرحله گردنم انتخاب میکنی و به بدن نصب میکنی

بعد پوست رفت توی فریزر........روز بعد یک ساعت قبل اونو در میاری و شروع میکنی به چربی گیری با حوصله و تمام وسایلی که برای روز نهایی لازمه رو دم دست میزاری که نخوای روز آخر دنبال چیزی بگردی که وقتت حروم بشه .......توی این بینن هی عکس پرنده و بدن ها و کلا هر چی به این کار مربوطه رو توی کامپیوترت میبینی

روز آخر که برای کبک حدود 4 ساعت بکوب وقت میبره روز اصلیه ......پرها باید کاملا خشک بشه ....کامل....حتی زیر پرها هم خشک باشه ......محل بال و پاها و سیمهاشونو باید توی روز اول مشخص بکنی ..........و بقیه ی مراحل.........حدود 2 ساعت از این 4 ساعت مال بعد از دوختنه .....یعنی دو ساعت باید به پرها ور بری تا سر جاشون قرار بگیرن ........به نظرم یک روز همه ی این کارهارو انجام دادن سخته .....البته اگه ماه رمضون نبود میشد مرحله ی یک و دو رو با هم یک روز انجام داد ولی مرحله ی آخر باید سرحال باشی چون 4 ساعت تمرکز کردن روی یک پرنده خیلی آدم رو خسته میکنه

اگه عکس میذاشتی بهتر میشد نظر داد

یا علی......محمود کجاست؟

نمایه کاربر
taxidermist
محل اقامت: global village
تماس:

پستتوسط taxidermist » چهار شنبه 8 مرداد 1393, 4:22 am

چنان تو ذوق محمود خورده که فکر کنم دور تاکسیدرمی خط کشیده،خب وقتی آدم کار نکنه دیگه ذوق نداره بیاد نظر بده،از خود من حساب کن،بیست سال مطالعه رو ریختم دور و قید تاکسیدرمی ر و زدم،برای اینکه تو ذوق جوونا نزنم ترجیح میدم نیام تو سایت و نظر ندم.
هیچوقت نمی توانید با مشت گره کرده دست کسی را به گرمی بفشارید....مهاتما گاندی

hadieftekhari
محل اقامت: کرمان

پستتوسط hadieftekhari » چهار شنبه 8 مرداد 1393, 5:21 am

آخه چرا داش بابک مگه چی شده :(
ما اینجاییم تا زیر نظر اساتیدی چون شما و محمد کار کنیم شما نظر بدین و اشکالات رو بگید که پیشرفت کنیم :(
اینو سعی کردم روش بیشتر دقت کنم :-B
;)
خرين ويرايش توسط 1 on hadieftekhari, ويرايش شده در 0.

kian

پستتوسط kian » پنج شنبه 9 مرداد 1393, 3:51 am

هادی جان سلام. کارت خوبه و انشاا.. بهتر هم میشه. قرار نیست یه نفر یه روزه بشه یه تاکسیدرمیست ماهر. مهم ‍پشت کار هست. فقط و فقط تمرین. اگر بخوام با اجازه بزرگترها نظر بدم. اول میرم سراغ چشم ها. فاصله چشمها یکم زیاده. با استفاده از کولیس و حتی یه تیکه سیم مفتولی میتونی فاصله درست چشما رو از روی لاشه حیوان بدست بیاری. به همین دلیل نیمرخش خیلی جالبتر شده. صورتش رو هم شاید یکم چاقتر میکردی بهتر بود. منظورم لپاشه. در مجموع خوب بود. موفق باشی

بازگشت به “taxidermy”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان